Raamatukogud

Kanepi Raamatukogu

Avatud:
E,T,N 9-17, K 9-18, R 9-16
Lõuna 12.30- 13.00
Iga kalendrikuu viimasel reedel on raamatukogu suletud sisetöödeks.
Aadress: Turu 6, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa
Telefon: 7976302
E-post:kanepi.raamatukogu@kanepi.ee
Juhataja: Heli Adamson

Põlgaste raamatukogu-külakeskus

Avatud: E 9-16, T 13-16, K 11-18.30, N 8.30-16
Aadress: Saia tee 2, Põlgaste küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63123
Telefon: 7973488
E-post:irina.kruusla@mail.ee
Direktor: Irina Kruusla

Erastvere raamatukogu-külakeskus

Avatud E,T 10-17, K 11-18
Aadress: Soodoma, Kanepi vald, 63124 Põlvamaa
Telefon: 53884391
E-post:erastvere.raamatukogu@kanepi.ee
Direktor: Tiiu Ziugmann

Krootuse Raamatukogu

Avatud: E-R 11-18
Aadress: Pargi 3, Krootuse küla, Kanepi Vald, 63514 Põlvamaa

Telefon: 7923416
E-post:krootuse.raamatukogu@kanepi.ee
Juhataja: Vaike Puuselg


Karilatsi raamatukogu

Avatud: E,N 11-17, P 13-17

Aadress: Karilatsi küla, Kanepi vald, 63505 Põlvamaa
Telefon: 7970229
E-post:karilatsi.raamatukogu@kanepi.ee
Juhataja: Kadri Oraka


Saverna raamatukogu

Avatud: T,K,R 8-16, N 8-17, L 9-14
Perioodil 01. juuni kuni 01. september on raamatukogu avatud E-R kell 09.00-16.00

Aadress: Kooli tee 5, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418
Telefon: 7998440
E-post: saverna.raamatukogu@kanepi.ee
Juhataja: Tiina Hoop


Maaritsa raamatukogu

Avatud: E, K 13-19, R 9-13
Aadress: Kiriku tee 6, Maaritsa küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63417
Telefon: 7971338
E-post: maaritsa.raamatukogu@kanepi.ee
Juhataja Jaanika Tappo


Valgjärve raamatukogu

Avatud: E-R 12-19

Aadress: Valgjärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63419
Telefon: 7998448
E-post:valgjarve.raamatukogu@kanepi.ee
Juhataja: Ilse Aigro