Kanepi vald allkirjastas Shell Helix Rally Estonia koostöölepingu

Kanepi vallavanem Piret Rammul allkirjastas täna Saku Suurhallis toimunud WRC promotsioonralli, Shell Helix Rally Estonia ametlikul pressikonverentsil koostöölepingu.

Shell Helix Rally Estonia tuleb sel aastal veelgi suurema ja huvitavamana kui varem. Esmakordselt on see ametlik WRC promotsiooniralli, pressikonverentsil tutvustati lähemalt, mida see tähendab ning räägiti tänavuse Baltikumi suurima autospordisündmuse plaanidest, uuendustest ja juba avaldatud tippsõitjatest. Tegevust jagub rallipäevadel kogu perele. Raja ääres saab võistlust jälgida publikualadelt, mis innovatiivsete lahenduste abil on muudetud veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.

Shell Helix Rally Estonia toimub 12.-14. juuli Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel. Kanepi valla teedel sõidetakse 5 rallikatset.

www.rallyestonia.ee