Go Bus käivitab peatselt uued Tartu-Võru kaugliinid

Go Bus annab teada, et käivitab alates 21. jaanuarist 2019 uued Tartu-Võru kaugliinid. Liinidel hakatakse reisijaid teenindama igapäevaselt.

Kell 11 väljub buss suunal Võru-Põlva-Tartu, on Põlvas kell 11:25 ning saabub Tartu bussijaama kell 12:15.

Kell 13:15 väljub buss suunal Tartu-Kanepi-Võru ning jõuab Võru bussijaama kell 14:25.

Go Busi Lõuna-Eesti piirkonnajuhi kt Henri Poki sõnul on uudne see, et buss liigub nii Tartu linna sisse kui ka linnast välja mööda Riia tänavat, peatudes mõlemas suunas Pauluse, Soinaste ja Riia ringi peatustes. „Sellega tekib Võru inimestel hea võimalus sõita Maarjamõisa ja Lõunakeskuse piirkonda ja tagasi Tartu kesklinnas ümberistumiseta," sõnas Pokk.

Täpne sõiduplaan on kättesaadav veebilehel www.peatus.ee. Eelmüügist saab pileti osta veebilehe kaugliinid.pilet.ee kaudu.

Lisainfo:

Kersti Gorstov