Kanepi Vallavolikogu

Volikogu liige telefon    e-post
Kaido Kõiv- volikogu esimees 52 50730 kaido@kanepi.ee
Tiit Rammul- volikogu aseesimees 52 95821 tiitram74@gmail.com
Grete Ani 53733629 grete.maesalu@gmail.com
Urmas Kivirand 50 79487 urmaskivirand@hot.ee
Merike Luts 52 06690 merike1957@gmail.com
Urmas Hallap 51 11190 urmas@kanepi.ee
Valev Krebes 56200385 valev57@hot.ee
Marek Kamla 56615676 marek@ecooil.ee
Anu Luiga 56693686 anulg1@gmail.com
Toomas Pentsa 51990304 toomas.pentsa@mail.ee
Urmas Roht 53441025 urmasroht@gmail.com
Marika Drenkhan 51 347 02 marika.drenkhan@gmail.com
Inge Tamm 53445769 inge.tamm@gmail.com
Aivar Luts 50 214 53 luts.aivar@gmail.com
Mati Haavistu 52 943 48 mihkle.kaevab@mail.ee
Aavo Maat 56484204 aavo.maat@mail.ee
Raimu Vaikmäe 52 666 39 imbi@krootuse.edu.ee
Arno Kakk 50 312 10 arno.kakk@gmail.com
Rainer Soosaar 56486133 rainersosar@gmail.com

 

Kanepi Vallavolikogu valmistulemused on kinnitatud ning volikogu liimed registreeritud Kanepi valla valimiskomisjoni 20. oktoobri 2017 otsusega nr 6.