Ametnikud

Nimi Amet ja ametijuhend Telefon GSM E-post Märkused
Piret Rammul vallavanem   5232601

piret.rammul@kanepi.ee

 
Elen Heidok vallasekretär 7976311  

elen.heidok@kanepi.ee

 

Katrin Slungin vallasekretäri abi 7976312 58454159 katrin.slungin@kanepi.ee  
Ly Vätson dokumendihaldusspetsialist 7976319  

ly.vatson@kanepi.ee

 
Merlika Niidumaa arendusnõunik   56457546

 

merlika.niidumaa@kanepi.ee

 
Ülar Kõrge majandusnõunik 7976317 56153009 ylar.korge@kanepi.ee  
Kaida Vool finantsnõunik 7976323  

 

kaida.vool@kanepi.ee

 
Anu Anepaio finantsspetsialist 7976313  

 

anu.anepaio@kanepi.ee

kultuuriasutused,

lasteaiad

Liia Tina finantsspetsialist 7976314  

liia.tina@kanepi.ee

koolid

Aime Paabo raamatupidaja 7998473   aime.paabo@kanepi.ee

valitsus, volikogu

hooldekodud

Eda Tarend haridus- ja noorsootöö spetsialist   5228264

eda.tarend@kanepi.ee

 
Kadri Kaska maaspetsialist  7976315 56985589 kadri.kaska@kanepi.ee  
Peep Potter ehitusspetsialist   55605720

peep.potter@kanepi.ee

 
Urmas Kolina keskkonnaspetsialist    53014438

urmas.kolina@kanepi.ee

 
Kerli Koor kultuuri ja avalike suhete nõunik   5537576 kerli.koor@kanepi.ee  
Terje Lihtsa sotsiaalnõunik   59151304 terje.lihtsa@kanepi.ee  
Tiia Urm sotsiaaltöö spetsialist 7976316 58547751

tiia.urm@kanepi.ee

endine Kanepi vald

Riina Marran sotsiaaltöö spetsialist 7998477   riina.marran@kanepi.ee

endine Valgjärve vald

Küllike Kaldoja sotsiaaltöö spetsialist   5034413 kyllike.kaldoja@kanepi.ee

endine Kõlleste vald

Diana Patrael koduhoolduse spetsialist    5515072 diana.patrael@kanepi.ee  
Helju Küppar koduhoolduse spetsialist   55676632    
Maanus Hass IT spetsialist     maanus@kaneti.ee  
Jüri Härtsmann spordispetsialist   53082992 jyri.hartsmann@kanepi.ee