« Tagasi

Jõulupakid lastele ja eakatele

  Traditsiooniliselt kingib Kanepi Vallavalitsus jõulude eel Kanepi valla eakatele kinkepaki. Paki saavad eakad alates vanusest 70 eluaastat ja vanemad. Paki sisuks on peamiselt kohaliku Kanepi kandi tooted. Pakkide jagamine toimub alates 16. detsembrist Kanepi vallamajas ning Saverna ja Krootuse praegustes teenusekeskustes (endiste vallavalitsuste ruumides). Sotsiaaltöötajatel on palve kõikidele, kes omavad isiklikku transporti või elavad endiste vallakeskuste läheduses, pakkidele 16 - 19. detsembril ise järele tulla. Kui võimalust järele tulla ei ole, tuuakse pakk koju.
  Kanepi valla eelkooliealised lapsed, alates sünnist, samuti põhikoolide ja Kanepi Gümnaasiumi õpilased, saavad kingituseks kommipaki.
  Valla lasteaedades ja koolides käivad lapsed saavad pakid kätte oma jõulupidudel.
Kodustele lastele jagatakse kommipakid Kanepi Seltsimajas 10. detsembril kell 11.00 toimuval jõulupeol. Need lapsed, kes sellele peole minna ei saa, samuti väljaspool Kanepi valda õppivad põhikooliõpilased, saavad oma kommipaki kätte piirkonna endistest vallakeskustest Kanepis, Savernas ja Krootusel.
Lisainfot saab valla sotsiaaltöötajatelt:
Tiia Urm tel. 5854 7751;
Riina Marran tel. 5385 1582;
Küllike Kaldoja tel. 5034 413;
Terje Lihtsa tel. 5915 1304