« Tagasi

TÄPSE JA AJAKOHASE INFO KOROONAVIIRUSE NING ENNETUSMEETMETE KOHTA LEIAB TERVISEAMETI KODULEHELT

Hea vallaelanik

Viimased nädalad on toonud palju muret tekitavat informatsiooni COVID-19 viiruse leviku kohta. Tänasel päeval Kanepi vallas ühtegi nakatumisjuhtu ei ole. Üheskoos saame kaasa aidata viiruse leviku piiramisse.  10.03. kogunenud valla kriisikomisjoni laiendatud koosolekul otsustati, et kõik välisreisilt naasvad laste- ja hoolekandeasutuste töötajad jäävad kuni kaheks nädalaks kodusele jälgimisele. Seoses viirusnakkuste levikuga on ajutiselt piiratud meie valla hooldekodude külastamine. Kutsume üles kõiki valla tööandjaid võimaldama ohupiirkonnas naasvatele töötajatele võimaluse püsida 14 päeva kodus.

Informatsiooni COVID-19 viiruse kohta jõuab meieni väga erinevatest kanalitest, mis kõik ei pruugi alati olla tõesed. Kõige täpsema ja ajakohasema teabe koroonaviiruse ja selle ennetusmeetmete kohta leiab Terviseameti kodulehelt. Terviseameti kodulehel olev info on ametlikult kinnitatud. Samalt lehelt leiab käitumisjuhised ja vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Küsimuste korral pöörduge Terviseametisse. E-post kesk@terviseamet.ee. Tervist puudutavate küsimustega aga perearsti poole.  Perearsti nõuandetelefon 1220 või +372 634 6630 (ka välismaalt) abistab eesti ja vene keeles 24 tundi ööpäevas igal nädalapäeval.