« Tagasi

Töökorraldus Kanepi vallas alates 16.03.2020

Seoses viiruse ulatusliku levikuga on alates esmaspäevast vallavalitsuse tööruumides peatatud kodanike vastuvõtt. Inimesi teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel. Ametnike kontaktid leiate valla kodulehelt https://kanepi.kovtp.ee/ametnikud5

Jätkub vältimatult vajaliku sotsiaalabi osutamine. Palume isiklikult vastuvõtule pöördumise soov eelnevalt oma piirkonna sotsiaaltöötajaga kokku leppida.  Samuti palume kindlasti sotsiaaltöötajaid teavitada abivajavatest isikutest, kes ei saa toetuda kriisiolukorras lähedaste abile.

Tavapäraselt jätkub e-teenuse kaudu esitatud rahvastikutoimingute menetlemine. Isiklikku kohaletulekut nõudvate toimingute teostamiseks palume eelnevat aeg kokku leppida. Rahvastikutoiminguid teostavad Elen Heidok, Ly Vätson ja Katrin Slungin.

Valla allasutustest on suletud on koolid, raamatukogud, noortekeskused, külakeskused, spordisaalid. Külastajatele on suletud hooldekodud. Esialgu jätkavad tööd lasteaiad, kuid palume tungivalt lapsevanematel lapsed koju jätta. Lasteaeda tohib viia ainult terve lapse. Perega välisreisil käinud laps peab jääma kaheks nädalaks koju.

Inimesed, kel on koroonaviirusega nakatumise põhjendatud kahtlus, peaksid helistama oma perearstile või perearsti nõuande telefonile 1220. Terviseseisundi halvenemisel tuleb helistada hädaabinumbril 112. Viiruse riskirühma kuuluvatel vanemealistel ja krooniliste haigustega inimestel tuleks vältida rahvarohkeid kohti.

Täpsemad juhised www.terviseamet.ee/uuskoroonaviirus