« Tagasi

19. augustil toimub Kooraste külas Kanepi valla rahvatriatloni III etapp

Juba sel pühapäeval toimub Kooraste külas Kanepi valla rahvatriatloni III etapp. Kooraste triatlon on ühtlasi viimaseks etapiks sel aastal toimunud rahvatriatloni sarjale, kus lisaks vanuserühmade parimatele autasustatakse ka kolme etapi kokkuvõttes parimaid põhidistantsi võistlejaid. Erinevalt Kõlleste ja Valgjärve triatlonist sõidetakse Kooraste rattadistants kruusakattega teedel. Jätkuvalt on osalemine kõigile Kanepi valla kodanikele tasuta ning distantsid samad: lastel 100m ujumist, 5km ratast ja 1 km jooksu ning põhidistantsil 250m ujumist, 10km ratast ja 2km jooksu. Oodatud on ka kõik sõprus- ja töökollektiivid osalema võistkondede arvestuses.

Kaugemalt tulijatele on Koorastesse jõudmiseks 2 võimalust:

1. Tartust sõita Võru suunas ca 50km (ca 2km peale Kanepi asulat) näitab silt paremale „Kooraste 9km" ja „Pokumaa 17km". Sealt keerata paremale ja sõita otsa umbes 7 km. Ristumisel Sihva-Vidrike-Kärgula-Järvere maanteega (kruusatee) hoida paremale. 1km pärast jõuate RMK Kooraste Suurjärve lõkkekohta.

2.  Sõita Kanepi asulasse ning Kiriku juurest keerata vasakule Tehnika tänavale. Mustkattega teed mööda sõita ca 2km ning keerata paremale Kooraste peale (üle Võhandu silla). Ristumisel Sihva-Vidrike-Kärgula-Järvere maanteega (kruusatee) hoida paremale. 1km pärast jõuate RMK Kooraste Suurjärve lõkkekohta.

Kuna kruusakateega teed võivad olla trepis ja tolmata, siis palume varuda aega kohale jõudmiseks.

Info www.triatlon.ee või telefonil 50 36 460

Kooraste rahvatriatloni juhend