Põlvamaa Omavalitsuste Liit kutsub osalema konkursil "Eesti kaunis kodu 2023"

Eesti Kodukaunistamise Ühendus koostöös maakondade esindajatega korraldab üleriigilist konkurssi "Eesti kaunis kodu", mille patroon on Eesti Vabariigi President. Konkursi "Eesti kaunis kodu 2023" käigus autasustatakse iga maakonna konkursi kolme võitjat.

Põlvamaa 2023. aasta kaunimate kodude väljaselgitamiseks esitab iga kohalik omavalitsus konkursile kuni kolm kandidaati. Kohalik omavalitsus võib vastavad ettepanekud teha oma valla elanikele ise, kuid ka kodanikel endil on võimalus oma kodu konkursile esitada. Selleks tuleb saata avaldus vallavalitsuse e-postile vald@kanepi.ee hiljemalt 25. maiks 2023 märgusõnaga „kaunis kodu".

Kõiki maakondlikule konkursile esitatuid tunnustab Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees ja konkursi võitjaid Eesti Vabariigi President augustikuus toimuval vastuvõtul.

Maakondlik komisjon külastab konkursile esitatud kodusid ajavahemikus 26.-28.06.2023.

Foto: Põlvamaa Omavalitsuste Liit

Lisainfo: