« Tagasi

Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamine Kanepi vallas

Tänavu tähistame Eesti Vabariigi aastapäeva teisiti, pisut tagasihoidlikumalt kui varasemalt. Traditsioonide kohaselt heiskame pidulikult riigilipu 24. veebruari varahommikul koos päikesetõusuga kell 7.20 Kanepi Vabasussõja ausamba juures. Tulenevalt olukorrast kõnesid seekord ei peeta. Ausambale asetavad pärjad Kanepi Vallavolikogu esimees Kaido Kõiv, Riigikogu liige Andrus Seeme ning Kaitseliidu Põlva maleva pealik major Kaido Kivilo.

 

Kell 11.30 on plaanis Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud matk. Matkajaid saadab teejuht, kes räägib paikkonna ajaloost. Matk saab alguse Sulaoja suurest parklast ning kulgeb kuni 7 kilomeetrisel marsruudil Sulaoja-Krüüdneri-Maaritsa. Soovijad saavad matka alguspunkti ning tagasi bussiga. Bussis on kohustuslik kanda maski.

Matka lõpetamine toimub Maaritsa kultuurimaja juures, kus osalejaid kostitatakse sooja joogi ja mulgipudruga. Bussid viivad matkal osalejad tagasi kella 14 paiku. Matkale toimus eelregistreerimine. (Info 5118597, Aike Meekler)

Lipuheiskamise tseremoonial ja matkal osaledes hoia kindlasti teistega distantsi, bussis kanna maski ning haigena püsi kodus

 

Ilusat saabuvat pidupäeva ning ikka tugevat tervist!