« Tagasi

Erilised elamused Kanepis

Foto: Anett Hallap, Valgusmets

 

Homme algab Kanepi Festival. 23.-24. juulil on Kanepi vallas taaskord võimalus osa saada erakordseid elamusi pakkuvast festivalist. Kahepäevane üritus pakub põnevust ja tegevust kogu perele.

 

Eesti muusika tipud Jõksis

23. juulil alustame noortepeoga Jõksi laululaval. Soojenduseks astuvad üles Kanepi valla
noored DJ-d. Õhtu meelelahutamist jätkab Eesti parim DJ PAUL OJA koos tõelise sõnameistri GENKA'ga. Noortepidu kulmineerub ühe kuumima ansambliga Eesti muusikamaastikul, Võsu räpipundi 5MIINUST kontserdiga.

24. juulil saavad külastajad nautida lauljatar LIIS LEMSALU kontserti ning õhtu lõpuks saab kaasa elada tõelisele Eesti tantsumuusika legendile, lavale astub ansambel 2 QUICK START. Laupäevasel peol üllatavad veel tantsijad erakordsete LED kostüümidega ning õhtu lõpetab täiesti eriline ja kaasahaarav LASERSHOW.

Festival laiendab haaret

Tänavune festival laiendab oma piire ning haaratud on mitmed kultuuriasutused ja külakeskused terves Kanepi vallas. Laupäeval, 24. juulil on võimalus osaleda põnevates töötubades, külastada näitusi ja tutvuda erinevate keskustega. Tutvu tegevustega lähemalt SIIN. Kõik omad ja kauged külalised on oodatud mängima Kanepi valla BINGOt. Auhinnaloosis osalemiseks tuleb mänguväljale koguda 5 templit. Mänguvälja saab tegevustest osa võttes või prindi see välja SIIT. Kanepi valla BINGO tegevusi pakuvad: Prangli külakeskus, Maaritsa kultuurimaja, Põlgaste külakeskus, Krootuse külakeskus, Saverna külakeskus, Kooraste külakeskus, Ihamaru külakeskus, MTÜ Koduküla Valgjärve ja Kanepi Seltsimaja. Traditsiooniline PEREPÄEV toimub Kanepi Seltsimaja õuealal ning ootab lustima kõiki suuri ja väikeseid külastajaid.

Valgusmets

Loomulikult ei puudu Jõksist võlumets, mille rada viib nõiduslikule rännakule tulvil eriskummalisi taimi ja maagilisi olendeid. Lummavad lilleõied ja särav valgus tekitab muinasjutulise tunde. Seda peab kogema!

Parem kui varem

Festivali korraldusmeeskonnaga on liitunud uusi tegijaid ning oleme teinud tööd selle nimel, et kõik sujuks ikka paremini kui varasemalt. Hea uudis on see, et Kanepi Vallavalitsus on valmis saanud Jõksi laululava parkla, seda juba eelmisel sügisel. Autoga külastajatele on kolm parklat, vaata lähemalt SIIT.

Festivali toitlustajatele toimus avalik konkurss ning  koostöös loodame pakkuda külastajatele ainult meeldivaid elamusi. Head ja paremat pakuvad Emajõe Pruulikoda, kohvik Maitsev Suutäis ning Suvavõsa OÜ pitsaahi. Reedesel noortepeol alkoholimüüki ei toimu, laupäeval on eraldi olemas joogitelk koduõlle ja -veiniga.

Festivali korraldavad: Kanepi Vallavalitsus, Kanepi Avatud Noortekeskus, Saverna Avatud Noortekeskus, Kanepi Seltsimaja, Saverna ja Krootuse külakeskused.

www.kanepifestival.ee