5. mail algab registreerimine malevasse

Kanepi õpilasmalev on 13-18 aastastele noortele suunatud võimalus saada esimene lepinguline töökogemus. Noor peab olema 13 aastat vana maleva esimeseks tööpäevaks. Maleva noortel on võimalus omandada uusi teadmisi töötamisvõimaluste ja karjäärivalikute kohta. Maleva oluliseks ja kohustuslikuks osaks on pärast tööpäeva aset leidvad ühistegevused maleva kaaslastega - õpitoad, väljasõidud, mängud jne.

Kogu laager on meie valla noortele tasuta!

Malevarühmad Kanepis, Savernas ja Krootusel 14.06-28.06 ja Põlgastes 26.06-7-07.

Tööpäev kestab 8.30-12.30 s.h. kaks 15 minutilist pausi. Tööpäeva ja mitteformaalse haridustegevuse vahepeal ootab kõiki soe lõuna. Noorte tööandja on Kanepi Vallavalitsus ning maleva käigus tehakse heakorratöid erinevates valla allasutustes- varasemalt on tööd pakkunud seltsimaja, gümnaasium, raamatukogu, lasteaiad, noortekeskus, hooldekodu ja külakeskused.

Kandideerimine 5.05-19.05

Kuidas kandideerida?

Täida avaldus - Maleva avalduse saab noorsootöötajalt või noortekeskuse sotsiaalmeediast.

Koosta motivatsioonikiri - kirjelda, miks sa soovid malevas osaleda, millised on sinu tugevused ja mida sulle vabal ajal teha meeldib ning mida soovid malevas õppida.

Osale töövestlusel - rühmajuhid räägivad avalduses olnud infost ja mis malevas ees ootab, ning vastame kõikidele tekkinud küsimustele.

Kui vajad dokumentide koostamisel abi, küsi julgelt oma noorsootöötajalt!

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid esitada 19.05 (k.a) oma piirkonna noorsootöötajale

saverna.noortekeskus@gmail.com

krootusenoortekeskus@gmail.com