Kanepi Vallavolikogu istung toimub 19. mail

Kanepi Vallavolikogu istung toimub neljapäeval, 19. mail 2022.a algusega kell 15:00 Kanepi vallamajas aadressiga Turu põik 1, Kanepi alevik, Kanepi vald.

Istungi otseülekannet saab jälgida Kanepi valla Youtube kanalil.

Päevakorra projekt:

1. Arvamuse andmine Laiavangu kruusakarjääri keskkonnaloa L.MK/326127 muutmise taotluse kohta. Ettekandja keskkonnaspetsialist Urmas Kolina.

2. Arvamuse andmine Abissaare liivakarjääri keskkonnaloa nr KL-509883 muutmise taotluse kohta. Ettekandja keskkonnaspetsialist Urmas Kolina.

3. Kanepi Vallavolikogu 21.04.2022 otsuse  nr 1-3/13 „Arvamuse andmine Jõksi liivakarjääri keskkonnaloa  nr KL-515417 taotluse kohta" muutmine. Ettekandja keskkonnaspetsialist Urmas Kolina.

4. Kanepi valla ametiasutuse Kanepi Vallavalitsus struktuuri ja teenistuskohtade koosseisu kehtestamine. Lisa. Ettekandja vallavanem Mikk Järv, kaasettekandja majandus- ja eelarvekomisjoni esimees Tiit Rammul.

5. Vallavara omandamine. Ettekandja vallavanem Mikk Järv.

6. Krootuse Põhikooli arengukava aastateks 2022-2025. Lisa. Ettekandja haridus- ja noorsookomisjoni esimees Sigrid Mark.

7. Volikogu komisjonide tegevuse ülevaade. Ettekandjad komisjonide esimehed.

8. Ülevaade vallavalitsuse tegevusest. Ettekandja vallavanem Mikk Järv.

9.  Avaldused ja päevakajalised teemad