Krootuse Külakeskus otsib majahoidjat

Krootuse Külakeskus asub Krootuse külas, Pargi 3. Hoones tegutsevad külakeskus, noortekeskus ja raamatukogu. Külakeskus ootab oma töökollektiivi täiendust tegusa ja rõõmsameelse majahoidja näol.

Majahoidja hoiab igapäevaselt korras Krootuse külakeskuse ruumid ning ukseesised, abistab külakeskuse juhatajat ja noortekeskust ürituste korraldamisel, avab ja sulgeb hoone juhatajalt saadud juhiste järgi ning täidab muid hoone ja territooriumi heakorra tagamiseks vajalikke ülesandeid.

Kandidaadilt ootame:

• Tööalaseid teadmisi ja oskusi;
  • Eesti keele oskust vähemalt suhtlemise ja arusaamise tasandil;
  • Kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet.

Pakume:

• paindlikku, vastutusrikast ja rutiinivaba tööd toetavas kollektiivis;
  • 35-päevast põhipuhkust;
  • töötasu 654 eurot.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus ja  CV hiljemalt 31. oktoobril 2022. a aadressile: Kanepi Vallavalitsus, Turu põik 1, Kanepi alevik, 63101 PÕLVAMAA või e-posti aadress: vald@kanepi.ee.  Täiendav info Katrin Slungin, telefon 58454159.