Kanepi vald kingib jõulupakid lastele ja eakatele

Jõulude eel kingib Kanepi vald eakatele jõulupaki, mis sisaldab peamiselt kohalikku toodangut. Pakid kingitakse eakatele vanuses 70+. Pakkide jagamine toimub alates 15. detsembrist Kanepi vallamajas ning Saverna ja Krootuse teenusekeskustes. Sotsiaaltöötajatel on palve neile, kes omavad isiklikku transporti või elavad endiste vallakeskuste läheduses, tulla pakkidele ise järele. Kui võimalust järele tulla ei ole, tuuakse pakk koju.

Kõikidele Kanepi valla lastele alates sünnist kuni põhikooli lõpuni ning Kanepi Gümnaasiumi õpilastele kingitakse kommipakk. Kanepi valla lasteaedades ja koolides käivad lapsed saavad pakid kätte oma jõuluüritustel. Kodused lapsed ja need Kanepi valla lapsed, kes käivad lasteaias või koolis (kuni põhikooli lõpuni) väljaspool Kanepi valda, saavad paki kätte 16. detsembril kella 11-12-ni Kanepi aleviku jõulukuuse juurest, hiljem vallamajast või oma piirkonna sotsiaaltöötaja käest.

Lisainfot saab valla sotsiaaltöötajatelt:

Tiia Urm tel. 5854 7751
Riina Marran tel. 5385 1582