Kanepi Vallavolikogu istung toimub 16. märtsil

Kanepi Vallavolikogu istung toimub neljapäeval, 16. märtsil 2023.a algusega kell 15:00 Kanepi vallamajas aadressiga Turu põik 1, Kanepi alevik, Kanepi vald.

Istungi otseülekannet saab jälgida Kanepi valla Youtube kanalil.

Päevakorra projekt:

1. Põlvamaa arengustrateegia 2035+ heakskiitmine. Arengustrateegia. Ettekandja Põlvamaa Arenduskeskuse arendusspetsialist Aivo Ülper

2. Põlvamaa arengustrateegia 2035+ tegevuskava 2023-2027 heakskiitmine. Tegevuskava. Ettekandja Põlvamaa Arenduskeskuse arendusspetsialist Aivo Ülper

3. Kanepi valla osalemine mittetulundusühingus Eesti Jäätmehoolduskeskus. Ettekandja Urmas Kolina.

4. Kanepi valla arengukava 2023-2030 vastuvõtmine. Arengukava. Lisa 1. Lisa 2. Ettepanekud. Ettekandja arendusspetsialist Merlika Niidumaa.

5. Eralasteaia ja eralapsehoiu teenuse toetamise kord. Ettekandja haridus- ja noorsootöö spetsialist Eda Tarend

6. Volikogu komisjonide tegevuse ülevaade. Ettekandjad komisjonide esimehed.

7. Ülevaade vallavalitsuse tegevusest. Ettekandja vallavanem Mikk Järv.

8. Avaldused ja päevakajalised teemad