KANEPI ANK

2022

     
         

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

     
KÄSIPALL   VIBURING KÄSIPALL LILLESEADE
Kell 14.00 Kanepi Gümnaasiumi saalis 1.-3. klassile   Kell 14.00 Kanepi Gümnaasiumi staadionil (alustab aprillis) Kell 13.10 Kanepi Gümnaasiumi saalis 1.-3. klassile Kaks korda kuus algusega kell 13.10 Kanepi Gümnaasiumis
Juhendaja Arvi Karpats   Juhendaja Aivar London Juhendaja Arvi Karpats Juhendaja Helin Vill 
         
SULGPALL   SULGPALL HK UNICORN SQUAD  
Kell 16.00-18.00 Krootuse Põhikooli saalis   Kell 16.00-18.00 Krootuse Põhikooli saalis Tehnoloogiaring tüdrukutele kell 14.00 Kanepi Gümnaasiumis (alustab märtsis)  
Juhendaja Helin Külm   Juhendaja Helin Külm Juhendaja Maksim Nikitin  
         
      JALGPALL  
      Kell 14.00 Kanepi Gümnaasiumi saalis 4.-9. klassile   
      Juhendaja Kaido Meinhard Kukli või Indrek Käo  
         

PÕLGASTE

2022 

     
         

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

         
      KOKANDUSRING LILLESEADE
      Kell 17.00 Kord kuus reedeti kell 16.30
      Juhendaja Elle Viss Juhendaja Helin Vill

 

 

Saverna

           
Ringide ajakava  E T K N R Kirjeldus
      Kokandus 14:30     Saverna  noortekeskuses kaks korda kuus
          Tehnoloogiaring tüdrukutele (HK Unicorn squad) 14:20 Igal reedel noortekeskuses 
          Meediaring 15:15 Üks kord kuus
        Meisterdamine 14:30   Saverna  noortekeskuses kaks korda kuus
    Jalgpall 15:15       Saverna kooli saalis kaks korda kuus 
Adrenaliiniklubi            Väljasõidud noortekeskustega (seikluspargid, batuudikeskus, paintball, virtuaalreaalsus)
  Robootikaring 14:25         Saverna koolis
    Tantsuring 15:15       Saverna noortekeskuses teisipäeviti kaks korda kuus
  Näitering 14:20         Saverna  noortekeskuses kaks korda kuus
      Korvpall 13:35     Saverna kooli saalis kolmapäeviti
  Lilleseade 14:20         Noortekeskuses, üle nädala
Ratsutamine           Kokkuleppel Kirsi Ponitaluga

 

Krootuse

         
  E T K N R Kirjeldus Juhendaja
          Kokandusring kell 15.00 Üle nädala reedeti noortekeskuses Tiina Cordey-Arumets
          Tehnoloogiaring tüdrukutele (HK Unicorn squad) kell 16.00 Kord nädalas reedeti noortekeskuses Peep Potter
  Lasketiir kell 14.00   Lasketiir kell 14.00   Lasketiir kell 14.00 Krootuse kooli lasketiirus Tarmo Haljak
        Loodusring kell 12.50   Krootuse koolis Sigrid Mallene
Adrenaliiniklubi           Väljasõidud noortekeskustega (seikluspargid, batuudikeskus, paintball) Kaisa Potter
      Robootikaring kell 13.45     Krootuse koolis Alar Tamm
    Kunstiring kell 11.50       Krootuse koolis Aime Sabre
          Tantsuring kell 12.50 Krootuse koolis Kristiina Jaaska
          Muusikaring 13.45 Krootuse koolis Aino Oviir
      Lilleseade kell 15.30     Noortekeskuses, üle nädala Helin Vill
Lauamänguklubi            Noortekeskuses Kaisa Potter
  Sulgpall kell 16.00   Sulgpall kell 16.00     Krootuse kooli saalis Sulgpalliklubi Fööniks
Ratsutamine           Kokkuleppel Kirsi Ponitaluga Kirsi Ponitalu
    Viburing kell 15.00       Noortekeskuses Kagu Vibuklubi
        Bändiring kell 15.00   Noortekeskuses Meelis Jaanimägi ja Andres Määr