Kanepi Rahvaraamatukogu

Avatud: E-N 9-17, R 9-16

Iga kalendrikuu viimasel reedel on raamatukogu suletud sisetöödeks.

Aadress: Turu 6, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa
Telefon: 7976302
E-post:heli.adamson@kanepi.ee
Direktor: Heli Adamson


Põlgaste Raamatukogu-külakeskus

Avatud: E 13-17, T 9-17, K 10-18, N 9-17

Tagastada raamatuid saab raamatukasti.

Aadress: Saia tee 2, Põlgaste küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63123
Telefon: 53007932
E-post:irina.kruusla@kanepi.ee
Facebook
Direktor: Irina Kruusla


Erastvere Raamatukogu-külakeskus

Avatud E,T 8-15, K 13-19

Aadress: Erastvere, Kanepi vald, 63124 Põlvamaa
Telefon: 5224092
E-post: katriin.raudsepp@kanepi.ee
Direktor: Katriin Raudsepp

Raamatuid on võimalus tagasta raamatukasti.

Facebook

Instagram


Krootuse Rahvaraamatukogu

Avatud: E-R 11-18
Aadress: Pargi 3, Krootuse küla, Kanepi Vald, 63514 Põlvamaa

Telefon: 7923416
E-post:vaike.puuselg@kanepi.ee
Direktor: Vaike Puuselg


Karilatsi Rahvaraamatukogu

Avatud: E 10-16, N 9-15, P 13-17

Aadress: Karilatsi küla, Kanepi vald, 63505 Põlvamaa
Telefon: 7970229
E-post:kadri.oraka@kanepi.ee
Facebook
Direktor: Kadri Oraka


Saverna Rahvaraamatukogu

Avatud: T,N,R,L 8.15-15.15, K 8.15-17.30

Aadress: Kooli tee 5, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418

Telefon: 55982095
E-post: karis.kuuseorg@kanepi.ee

Facebook
Direktor: Karis Kuuseorg


Maaritsa Rahvaraamatukogu

Avatud: E, K 12-18, P 10-15

Aadress: Kiriku tee 6, Maaritsa küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63417
Telefon: 
53309777
E-post: kaja.romulus@kanepi.ee

Facebook

Direktor Kaja Romulus


Valgjärve Raamatukogu-külakeskus

Avatud: T, N 12-19, R 12-18

Aadress: Järve tee 4, Valgjärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63419
Telefon: 54550009
E-post: maris.kikkatalo@kanepi.ee
Facebook
Direktor: Maris Kikkatalo