« Tagasi

Tunnustame head bussijuhti!

Bussijuhid on inimesed, kellega puutume kokku hommikuti tööle ja kooli minnes, olles veel unised ning sealt tagasi tulles, olles väsinud päevatoimetustest.

Tervitused ja suhtlus bussijuhiga võivad määrata meie päeva meeleolu. Istudes bussi, usaldame oma elu ja tervise inimese kätte, keda me ei tunnegi. Vahel tunneme end seal nii turvaliselt, et pikendame oma ööund veel mõne minuti võrra, ometi ei lähe me bussijuhti selle eest tänama. Kuid miks mitte?

Kui Sul on olnud meeldiv kogemus bussijuhiga ja sa sooviksid teda tema professionaalsuse või heatahtlikuse eest esile tõsta, siis nüüd on selleks suurepärane võimalus!

MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus kuulutab välja konkurssi "Aasta bussijuht".

Konkurssi eesmärgiks on tunnustada bussijuhti tema töökohustuste eeskujuliku täitmise eest. Ootame kiitusi bussijuhtide kohta, kes teenindavad Kagu Ühistranspordikeskuse halduspiirkonnas Põlvamaal ja Võrumaal.

Oma töökohustusi hästi täitev bussijuht on sõbralik ja abivalmis, ta tagab sõitjatele korrektse ühiskaardi müümise või valideerimise ja vajadusel on ta nõu ja jõuga abiks. Liikluses on ta tähelepanelik, et sõit kulgeks sujuvalt ja ohutult.

Kui soovid esile tõsta mõnda bussijuhti, siis täida allolev vorm hiljemalt 10.10.2020 või saada e-kiri info@ytk.ee.

https://kagu.ytk.ee/aasta-bussijuht/