Teavita probleemist

Rakenduse Anna Teada abil saad teavitada kohalikku omavalitsust või riigiametit heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, nõuetele mitte vastav tee, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle, valesti pargitud auto vms. 

Tegemist on vihje edastamise lahendusega. Kui märkate olukorda, kus on ohustatud inimese elu ja tervis, helistage numbrile 112.

Rakendus edastab sinu teate, vastavalt määratud koordinaadile ja probleemi tüübile kohalikule omavalitsusele või riigiasutusele (Transpordiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet).

Märgi kaardil probleemi asukoht ja lisa lühike selgitus. Oleks tore, kui teeksid probleemsest kohast foto ja lisaksid selle teatele. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis on võimalik vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia  sinu e-posti aadressile. Kui ametiasutus on Sinu poolt saadetud teate teadmiseks võtnud, saadetakse Sulle teade.

Rohelisega märgitud probleem kaardil tähendab, et ametiasutus on probleemi teadmiseks võtnud, tegeleb selle lahendamisega või on probleemi lahendanud. Punasega märgitud probleem tähendab, et probleem on hetkel käsitlemata. Kui probleem on nädal aega punane, siis infosüsteem saadab ametiasutusele kordusteate.

Et ametiasutusel oleks sinu poolt esitatud teadet lihtsam menetleda, soovime, et kõik edastatud teated oleks konstruktiivsed ja teemakohased ning esitatud kontaktinfo korrektne ja tõele vastav.

Mugavaks teavituste saatmiseks lae oma telefoni mobiilirakendus Anna Teada, see on olemas nii Android kui ka iOS telefonide jaoks. Äpid on leitavad keskkondades:
iOS: https://apps.apple.com/ee/app/anna-teada/id684767374 
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.elvl.annateada

Vana Androidi äpp tuleb telefonist kustutada!

Privaatsuspoliitika

Anna Teada rakendus ei kogu ega salvesta kasutaja kohta mingit teavet, välja arvatud kasutajapoolse sõnumi saatmise korral kasutaja enda sisestatud andmed ning IP aadressi, rakenduse versiooni ja (veebist saatmise korral) küpsisefaili (inglise keeles: cookie)

Kogutud teavet kasutatakse ainult kasutajate teatatud probleemide lahendamiseks kas omavalitsuse või riigiasutuse poolt. Me ei edasta teie isiklikku teavet kolmandatele osapooltele. 

Võtame mõistlikke meetmeid kogutud teabe kaitsmiseks volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise või hävitamise eest.

Kontakt

E-post: abi@annateada.ee
Veebileht: https://annateada.ee
MTÜ Eesti Linnade ja Valdade Liit https://elvl.ee

Rakendus on välja töötatud Eesti Linnade ja Valdade Liidu tellimusel koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga. Projekti rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond.Euroopa Regionaalarengu Fond