Kanepi vald tunnustas tublisid õpilasi

14. juuni õhtul olid Kanepi Seltsimajja kutsutud tublimad valla koolide õpilased ja lasteaialapsed koos vanematega. Kanepi vald väärtustab õppimist ja enesearendamist ning avaldas tunnustust silmapaistvate saavutuste eest hariduse omandamisel. Tunnustusüritusele oli kutsutud 79 õpilast kolmest valla koolist ning üks lasteaialaps.

Kanepi vallavanem Piret Rammul ja vallavolikogu esimees Kaido Kõiv tunnustasid kiituskirjaga ja viitega lõpetanud põhikooli õpilasi. Lisaks tunnustati maakondlikel, vabariiklikel ja rahvusvahelistel olümpiaadidel, võistlustel, konkurssidel ja viktoriinidel edukalt esinenud õpilasi. Tunnustusi jagati ka sportlike saavutuste ja eriliste panuste eest koolielu arengusse. Muusikalise etteaste tegi perekond Perlov ning õhtu lõppes ühise tordi söömisega.

Tunnustusürituse fotosid saab vaadata siit.