« Tagasi

Kanepi valla heakorrakonkursi teemaks 2021. aastal on SAUNAMÕNU

Volikogu kultuuri- ja spordikomisjon nimetas selle aasta heakorrakonkursi teemaks „Saunamõnu". Ootame konkursile põnevaid, omanäolisi ja korrastatud saunamajasid. Kandidaate saab esitada 2.-15. augustini 2021.

Konkursi eesmärk on tõsta esile ning tunnustada Kanepi vallas asuvaid eeskujulikult heakorrastatud ja kaunilt kujundatud ning haljastatud kujunduselemente, kinnistuid ja külasid. Kodukaunistamise all mõistetakse elukeskkonda tervikuna, seetõttu hinnatakse konkursil lisaks elamutega hoonestatud kinnistutele ka ühiskondlike ja ärihoonetega hoonestatud kinnistuid ning avalikke rajatisi. Konkursiga hinnatakse igal aastal eelnevalt määratud teemas kodukoha kaunistamiseks korrastatud või rajatud objekte.

Konkursile saab esitada kandidaate järgmistes kategooriates:

  1) eramud;

  2) kortermajad;

  3) ühiskondlikud hooned ja ettevõtted;

  4) külad või külaosad.

Eramute, kortermajade ning ühiskondlike hoonete ja ettevõtete kategooriates võib kandidaate esitada iga kodanik, kodanike ühendus, vallas tegutsev ettevõte või hindamiskomisjon.

Külade või külaosade kategoorias võib kandidaate esitada iga kodanik, hindamiskomisjon või külavanem või juhul kui külavanem puudub, siis külas tegutsev selts.

Kandidaadi kohta peavad olema esitatud järgmised andmed:

  1) kinnistu nimi ja aadress;

  2) omaniku või esindaja nimi ja kontaktandmed;

  3) kinnistu omaniku nõusolek;

  4) esitatud objekti nimetus.

 

Tutvu Kanepi valla heakorrakonkursi „Kodukaunistamise konkurss" juhendiga siin.

Kandidaate saab esitada aadressil vald@kanepi.ee.