Krootuse Lasteaed Pesapuu otsib direktorit

Kanepi Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Krootuse Lasteaed Pesapuu direktori töökoha täitmiseks.

Lasteaed asub Krootuse külas ja selles töötab kaks rühma: liitrühm ja aiarühm kokku 36 lapsega. Looduskaunis ümbruses asuvas lasteias on töö- ja mängukeskkonnaks valgusküllased, avarad ja kaasaegselt sisustatud ruumid. Direktori peamiseks tööülesandeks on lasteaia juhtimine, arendamine ja igapäevategevuste korraldamine koostöös pedagoogilise nõukogu ja hoolekoguga.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

• kõrgharidus ning pedagoogilised ja juhtimiskompetentsid;
  • teadmised töövaldkonda hõlmavatest õigusaktidest;
  • B-kategooria juhtimisõigus.

Samuti peavad kandidaadil olema:

• motivatsioon olla osa loomingulisest meeskonnast;
  • hea eneseväljendamise ja kuulamise oskus;
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
  • arvutioskused.

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:

• elulookirjeldus;
  • kandidaadile esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;
  • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Omalt poolt pakume huvitavat, vastutusrikast ja rutiinivaba tööd kaasaegsest õppekeskkonnast lugu pidavas lasteaias.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Töötamise koht: Krootuse küla, Kanepi vald.

Töökohale kinnitatud põhipalk: 1271 eurot.

Dokumendid palume esitada hiljemalt 25. oktoobriks 2021. a aadressile: Kanepi Vallavalitsus, Turu põik 1, Kanepi alevik, 63101 PÕLVAMAA või e-posti aadress: vald@kanepi.ee

Kontaktisik: haridus- ja noorsootöö spetsialist Eda Tarend eda.tarend@kanepi.ee telefon 5228264.