Kanepi Vallavolikogu

Kanepi Vallavolikogu koosseis on kinnitatud valla valmiskomisjoni 09.11.2021 otsusega nr 3.

 

Piret Rammul        volikogu esimees 5232601   rammulpiret@gmail.com Eesti Reformierakond
Mati Haavistu   5294348 mihkle.kaevab@mail.ee Eesti Keskerakond
Helen Rebane   53876660   helenrebane1@gmail.com Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Avo Kruusla revisjonikomisjoni esimees 5042539 avo.kruusla@gmail.com Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kaido Kõiv   5250730 kaidokoiv@gmail.com Eesti Reformierakond
Tiit Rammul majandus-ja eelarvekomisjoni esimees 5295821 tiitram74@gmail.com Eesti Reformierakond
Aivar Luts volikogu aseesimees 5021453 luts.aivar@gmail.com Eesti Keskerakond
Urmas Kivirand   5079487 urmaskivirand@hot.ee Eesti Reformierakond
Valev Krebes   58510553 krebes.valev@gmail.com Eesti Reformierakond
Argo Zoludev   5129590 argozoludev8@gmail.com Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Sigrid Mark haridus- ja noorsookomisjoni esimees 5033518 sigridhappy@gmail.com Eesti Keskerakond
Marek Kamla   56615676 marekkamla@gmail.com Eesti Reformierakond
Tarmo Tagamets kultuuri- ja spordikomisjoni esimees   tarmo.tagamets@gmail.com Isamaa Erakond
Astra Kittus   55544592 asti12@hot.ee Eesti Reformierakond
Kalju Ennok   5088329 kalju.ennok@mail.ee Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Aavo Maat   56484204 aavo.maat@mail.ee Eesti Keskerakond
Andrus Seeme sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees 5098958 andrusseeme@gmail.com Eesti Reformierakond