Põlgaste Pansionaat 

Aadress: Saia tee 2 Põlgaste küla, Kanepi vald,  63123 Põlvamaa

Registrikood: 75035826
Juhataja: Marika Drenkhan

Telefon: 7977699; 5134702

E-post: pansionaat@kanepi.ee

Arvekeskuse e-posti aadress: polgastepansionaat@arvekeskus.ee

 

Saverna Hooldekodu

Aadress: Kooli tee 6/1, Saverna küla, Kanepi vald, 63418 Põlvamaa

Registrikood: 75011091

Juhataja: Imbi Sagar

Telefon: 799 84 78

E-post: saverna.hooldekodu@kanepi.ee

Arvekeskuse e-posti aadress: savernahooldekodu@arvekeskus.ee

 

Krootuse Hooldekodu

Aadress: Pargi 4, Krootuse küla, Kanepi vald , 63514 Põlvamaa

Registrikood: 75008545
Juhataja: Maret Lokk
Telefon: 79 23 319

E-post: krootuse.hooldekodu@kanepi.ee

Arvekeskuse e-posti aadress: krootusehooldekodu@arvekeskus.ee

 

Kanepi Gümnaasium 

Aadress: Kooli 1, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa

Registrikood: 75011777
Direktor: Ilvi Suislepp

Telefon: 7976320
E-post: kool@kanepig.edu.ee

Arvekeskuse e-posti aadress: kanepigymnaasium@arvekeskus.ee

 

Krootuse Põhikool

Aadress: Kooli 1, Krootuse, Kanepi vald, Põlvamaa 63514

Registrikood: 75008574
Direktor: Rita Punning

Telefon: 7923404
E-post: kool@krootuse.edu.ee

Arvekeskuse e-posti aadress:  krootusepohikool@arvekeskus.ee

 

Saverna Põhikool

Aadress: Kooli tee 6/2, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418

Registrikood:75011122
Direktor: Rita Punning

Telefon: 7998442
E-post: savernakool@gmail.com

Arvekeskuse e-posti aadress: savernakool@arvekeskus.ee

 

Kanepi Lasteaed

Aadress: Turu 6, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa

Registrikood: 75011794
Direktor: Riina Reest

Telefon: 7976303
E-post: lasteaed@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:  kanepilasteaed@arvekeskus.ee

 

Põlgaste Lasteaed Sinilill

Aadress: Saia tee 2, Põlgaste küla, Kanepi vald, 63123 Põlvamaa

Registrikood: 75035789

Direktor: Kairit Kolpakov

Telefon: direktor 7973339; 53315899, rühmas 7973367
E-post: polgaste@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: polgastelasteaed@arvekeskus.ee

 

MA Põlgaste Lapsehoid

Aadress: Saia tee 2, Põlgaste küla, Kanepi vald, 63123 Põlvamaa

Registrikood: 75037529
Direktor: Kairit Kolpakov

Telefon: direktor 7973339; 53315899, rühmas 7973470
E-post: polgaste@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: polgastelapsehoid@arvekeskus.ee

 

Krootuse Lasteaed Pesapuu

Aadress: Kooli 1, Krootuse küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63514

Registrikood: 75008580

Direktor: Kerli Verev

Telefon: lasteaiarühmad 5201953, direktor: 53325544

E-post: krootuse.lasteaed@kanepi.ee

Arvekeskuse e-posti aadress: krootuselasteaed@arvekeskus.ee

 

Saverna Lasteaed Sipsik

Aadress: Kooli tee 7, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418

Registrikood: 75011139

Direktor: Inge Tamm

Telefon: 7998434

E-post: inge.tamm@gmail.com

Arvekeskuse e-posti aadress: savernalasteaed@arvekeskus.ee

 

Kanepi Raamatukogu

Aadress: Turu 6, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa

Registrikood: 75011808
Juhataja: Heli Adamson

Telefon: 7976302
E-post: kanepi.raamatukogu@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:    kanepiraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Põlgaste Raamatukogu-Külakeskus

Aadress: Saia tee 2, Põlgaste küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63123

Registrikood: 75011814
Direktor: Irina Kruusla

Telefon: 7973488
E-post: irina.kruusla@mail.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: polgasteraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Erastvere Raamatukogu-Külakeskus

Aadress: Soodoma, Kanepi vald, 63124 Põlvamaa

Registrikood: 75011820
Direktor: Tiiu Ziugmann

Telefon: 53884391
E-post: erastvere.raamatukogu@kanepi.ee

Arvekeskuse e-posti aadress:  erastvereraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Krootuse Rahvaraamatukogu

Aadress: Pargi 3, Krootuse küla, Kanepi Vald, 63514 Põlvamaa

Registrikood: 75008551

Juhataja: Vaike Puuselg

Telefon: 7923416
E-post: krootuse.raamatukogu@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:  krootuseraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Karilatsi Rahvaraamatukogu

Aadress: Karilatsi küla, Kanepi vald, 63505 Põlvamaa

Registrikood: 75008568
Juhataja: Kadri Oraka

Telefon: 7970229
E-post: karilatsi.raamatukogu@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:  karilatsiraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Saverna Rahvaraamatukogu

Aadress: Kooli tee 5, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418

Registrikood: 75011151
Juhataja: Tiina Hoop

Telefon: 7998440
E-post: saverna.raamatukogu@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: savernaraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Maaritsa Rahvaraamatukogu

Aadress: Kiriku tee 6, Maaritsa küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63417

Registrikood:75011168
Juhataja: Jaanika Tappo

Telefon: 7971338
E-post: maaritsa.raamatukogu@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: maaritsaraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Valgjärve Rahvaraamatukogu

Aadress: Valgjärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63419

Registrikood: 75011145
Juhataja: Ilse Aigro

Telefon: 7998448
E-post: valgjarve.raamatukogu@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: valgjarveraamatukogu@arvekeskus.ee

 

Kanepi Avatud Noortekeskus 

Aadress: Turu 6, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa 

Registrikood:75034620
Juhataja: Siret Konsa   

Telefon: 5189404

E-post: kanepi.noortekeskus@gmail.com 
Arvekeskuse e-posti aadress:  kanepiank@arvekeskus.ee

 

Saverna Avatud Noortekeskus

Aadress: Kooli tee 5, Saverna küla, Kanepi vald, 63418 Põlvamaa

Registrikood: 75035364
Juhataja: Greta Pentsa

Telefon: 56217554
E-post: saverna@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:  valgjarveank@arvekeskus.ee


Kanepi Seltsimaja

Aadress: Weizenbergi 31 Kanepi alevik Kanepi vald 63101 Põlvamaa

Registrikood: 75011837
Juhataja: Marju Jalas

Telefon: 7977593; GSM: 58163636
E-post: seltsimaja@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:  kanepiseltsimaja@arvekeskus.ee

 

Maaritsa Kultuurimaja

Aadress: Kiriku tee 6, Maaritsa küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63417

Registrikood: 75025621
Juhataja: Astra Kittus

Telefon: 55544592
E-post: asti12@hot.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: maaritsa@arvekeskus.ee 


Krootuse külakeskus

Aadress: Pargi 3, Krootuse küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63514

Registrikood: 77000692
Juhataja: Kaisa Potter

Telefon: 53564803
E-post: krootuse@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress: krootusekulakeskus@arvekeskus.ee

 

Saverna külakeskus

Aadress: Kooli tee 5, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418

Registrikood: 77000708
Juhataja: Greta Pentsa

Telefon: 56217554
E-post: saverna@kanepi.ee
Arvekeskuse e-posti aadress:  valgjarveank@arvekeskus.ee

 

Kanepi varahaldus

Aadress: Turu põik 1, Kanepi alevik, Kanepi vald, Põlvamaa 63101

Registrikood: 77000878

Juhataja: Tiit Rammul

Telefon: 5295821

E-post: varahaldus@kanepi.ee

Arvekeskuse e-posti aadress:  kanepivarahaldus@arvekeskus.ee