Krootuse Hooldekodu

Külastamiseks palume broneerida aeg, helistades tööpäeviti telefonil 5373 9005.

 

Juhataja Lea Tähe
lea.tahe@kanepi.ee
tel. 79 23 319, 5373 9005

Krootuse Hooldekodu asub, Põlvamaal, Kanepi vallas , Krootuse külas, vana mõispargi ja kohaliku Hanitiigi vahel imelises ja looduskaunis kohas. Pakume ööpäevaringset üldhooldusteenust eakatele ja liikumispuudega inimestele 1-, 2- ja 3 kohalistes tubades, viimastel aastatel kaasaegselt renoveeritud hoones, vastavalt vajadustele.

Eelistatud on Kanepi valla elanikud, aga vabade kohta olemasolul võtame vastu soovijaid üle Eesti. Kahjuks ei saa oma paiknemis- ja turvavõimalustega pakkuda kodupaika raskematele dementsuse diagnoosiga elanikele.

Väärtustame läbi kvalifitseeritud personali head teenindust, hoolivust ja sõbralikkust. Pakume kodust keskkonda ja ilusat ümbrust.

Alates 01. juulist 2023 on Krootuse Hooldekodu kohamaks ühe hoolealuse kohta 1200 eurot, millest hoolduskulu on 480 eurot ja majutus- ja toitlustuskulu ning muu teenusega seotud kulu on 720 eurot. 

Meie moto on : iga eaka eluõhtu võib olla tema vajadusel toetav, sõbralik ja abistav keskkond. Meie kõigi viimased aastad peavad olema väärikad ja hoitud!

Seotud failid: 

Krootuse Hooldekodu põhimäärus

Põlgaste Pansionaadis, Saverna Hooldekodus ja Krootuse Hooldekodus üldhooldusteenuse kasutamise kord

 

Projekt „Krootuse Hooldekodu kohandamine toimepidevuse tõstmiseks" 
Projekti periood: 02.10.2022- 31.12.2023