Kanepi Rahvaraamatukogu

Avatud:

E-N 9-17, R 9-16

Iga kalendrikuu viimasel reedel on raamatukogu suletud sisetöödeks.

Aadress: Turu 6, Kanepi alevik, Kanepi vald, 63101 Põlvamaa
Telefon: 7976302
E-post:heli.adamson@kanepi.ee
Direktor: Heli Adamson


Põlgaste raamatukogu-külakeskus

Avatud: E 13-16, T 9-14, K 11-18.30, N 9-16.30

Aadress: Saia tee 2, Põlgaste küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63123
Telefon: 53007932
E-post:irina.kruusla@kanepi.ee
Facebook
Direktor: Irina Kruusla


Erastvere raamatukogu-külakeskus

Avatud E,T 10-17, K 11-18

Aadress: Soodoma, Kanepi vald, 63124 Põlvamaa
Telefon: 53884391
E-post:tiiu.ziugmann@kanepi.ee
Direktor: Tiiu Ziugmann


Krootuse Rahvaraamatukogu

Avatud: E-R 11-18
Aadress: Pargi 3, Krootuse küla, Kanepi Vald, 63514 Põlvamaa

Telefon: 7923416
E-post:vaike.puuselg@kanepi.ee
Direktor: Vaike Puuselg


Karilatsi Rahvaraamatukogu

Avatud: E,N 11-17, P 13-17

Aadress: Karilatsi küla, Kanepi vald, 63505 Põlvamaa
Telefon: 7970229
E-post:kadri.oraka@kanepi.ee
Facebook
Direktor: Kadri Oraka


Saverna Rahvaraamatukogu

Saverna Rahvaraamatukogu on puhkuseks

suletud 26. juuni- 06. juuli ja 25. juuli- 09. august

Avatud: T,K,R 8-16, N 8-17, L 9-14

Aadress: Kooli tee 5, Saverna küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63418

Telefon: 7998440
E-post: tiina.hoop@kanepi.ee

Facebook
Direktor: Tiina Hoop


Maaritsa Rahvaraamatukogu

Avatud: E, K 12-18, P 10-15

Aadress: Kiriku tee 6, Maaritsa küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63417
Telefon: 7971338
E-post: kaja.romulus@kanepi.ee

Facebook

Direktor Kaja Romulus


Valgjärve Rahvaraamatukogu

Avatud: E-R 12-19

Aadress: Valgjärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63419
Telefon: 7998448
E-post: ilse.aigro@kanepi.ee
Facebook
Direktor: Ilse Aigro