JÕULUPAKKIDEST KANEPI VALLAS

Kanepi Vallavalitsus kingib traditsiooniliselt jõulude eel Kanepi valla eakatele kinkepaki. Paki saavad eakad alates vanusest 70 eluaastat ja vanemad. Paki sisuks on peamiselt kohaliku Kanepi kandi tooted. Pakkide jagamine toimub alates 16. detsembrist Kanepi vallamajas ning Saverna ja Krootuse praegustes teenusekeskustes (endiste vallavalitsuste ruumides). Eakatel, kes omavad isiklikku transporti või elavad endiste vallakeskuste läheduses, palutakse pakkidele 16. - 18. detsembril ise järele tulla, kandes maski ja järgides kõiki teisi riigis kehtestatud piiranguid. Kui võimalust järele tulla ei ole, tuuakse pakk koju.

Kanepi valla eelkooliealised lapsed, alates sünnist, samuti põhikoolide ja Kanepi Gümnaasiumi õpilased, saavad kingituseks kommipaki. Valla lasteaedades ja koolides käivad lapsed saavad pakid kätte oma jõulupidudel. Kanepi valla kodused lapsed, samuti väljaspool Kanepi valda õppivad põhikooliõpilased, saavad oma kommipaki kätte piirkonna endistest vallakeskustest Kanepis, Savernas ja Krootusel. Palume kommipakkidele järgi tulla kuni 31. jaanuar. 2021.

Lisainfot saab valla sotsiaaltöötajatelt: Riina Marran tel. 5385 1582; Küllike Kaldoja tel. 5034 413; Tiia Urm tel. 5854 7751; Terje Lihtsa tel. 5915 1304.