Kanepi Vallavolikogu

 

Kanepi Vallavolikogu on 19-liikmeline. Vallavolikogu valmistulemused on kinnitatud ning volikogu liimed registreeritud Kanepi valla valimiskomisjoni 20. oktoobri 2017 otsusega nr 6.

Volikogu esimees võtab kodanikke vastu eelneva registreerimise alusel. Volikogu esimehe vastuvõtule palume registreerida telefonil 52 50730 või e-posti teel kaido@kanepi.ee.

 

Volikogu liige

telefon

e-post

Kaido Kõiv- volikogu esimees

52 50730

kaido@kanepi.ee

Tiit Rammul- volikogu aseesimees

52 95821

tiitram74@gmail.com

Andrus Seeme

5098958

andrusseeme@gmail.com

Urmas Kivirand

50 79487

urmaskivirand@hot.ee

Merike Luts

52 06690

merike1957@gmail.com

Urmas Hallap

51 11190

urmas@kanepi.ee

Valev Krebes

56200385

krebes.valev@gmail.com

Marek Kamla

56615676

marek@ecooil.ee

Anu Luiga

56693686

anulg1@gmail.com

Toomas Pentsa

51990304

toomas.pentsa@mail.ee

Urmas Roht

53441025

urmasroht@gmail.com

Marika Drenkhan

51 347 02

marika.drenkhan@gmail.com

Inge Tamm

53445769

inge.tamm@gmail.com

Aivar Luts

50 214 53

luts.aivar@gmail.com

Mati Haavistu

52 943 48

mihkle.kaevab@mail.ee

Aavo Maat

56484204

aavo.maat@mail.ee

Raimu Vaikmäe

52 666 39

imbi@krootuse.edu.ee

Arno Kakk

50 312 10

arno.kakk@gmail.com

Rainer Soosaar

56486133

rainersosar@gmail.com