Saverna Põhikooli direktori kohusetäitjana asus tööle Inge Tamm

Novembri algusest täidab Saverna Põhikooli direktori tööülesandeid Inge Tamm, kes on viimased 20 aastat juhtinud ka Saverna Lasteaeda Sipsik.

Inge võttis väljakutse vastu ja juhib nüüd kahte haridusasutust korraga. „Plaanin kõigepealt koolimaja ja kollektiivi tundma õppida. Tahan suhelda õpilaste ja õpetajatega ning koos edasi minna. Ma hindan väga mulle pakutud võimalust ning soovin koos meeskonnaga luua kaasaegse arendava keskkonna, et meil oleks kool, kus igaühel on piisavalt uudishimu õppimiseks ja kooli tullakse hea meelega," sõnas Inge Tamm. „Kindlasti tahan teha koostööd ka hoolekogu ja lapsevanematega ning pean väga oluliseks kodulähedase kvaliteetse hariduse kättesaadavust," lisas ta.

Hariduselt on Inge Tamm  koolikorralduse magister ning varasemalt omandanud teadmisi ka klassiõpetaja erialal. Inge on Põlvamaa tervisenõukogu liige ja pikaaegne Põlvamaa tervist edendavate lasteaedade võrgustiku koordinaator. Heategevuslikult aitab ta Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidul korraldada suviste lastelaagrite meisterdamistubasid. Ingele meeldib väga reisida ja peale reisi alati koju tagasi tulla. Ta tantsib ka naisrahvatantsurühmas „Kanapää Keerutajad".