Kontakt

Üldandmed
Telefon: 797 6319
E-post: vald@kanepi.ee
Postiaadress: Turu põik 1, Kanepi alevik, 63101 PÕLVAMAA
Registrikood: 77000186
Arvelduskonto: EE152200001120263205

Tööaeg 

E,T, K,N     8.00 – 16.30
R                8.00 – 14.00

 

Nimi Amet ja ametijuhend Telefon GSM E-post Märkused
Mikk Järv vallavanem   5170306

mikk.jarv@kanepi.ee

 
Elen Heidok vallasekretär 7976311   elen.heidok@kanepi.ee  
Katrin Slungin vallasekretäri abi 7976312 58454159 katrin.slungin@kanepi.ee  
Ly Vätson dokumendihaldusspetsialist 7976319   ly.vatson@kanepi.ee  
Merlika Niidumaa arendusnõunik   56457546 merlika.niidumaa@kanepi.ee Viibib puhkusel 27.06-15.07
Ülar Kõrge majandusnõunik 7976317 56153009 ylar.korge@kanepi.ee  
Kaida Vool finantsnõunik 7976323   kaida.vool@kanepi.ee  
Anu Anepaio finantsspetsialist 7976313   anu.anepaio@kanepi.ee

kultuuriasutused,

lasteaiad

Liia Tina finantsspetsialist 7976314   liia.tina@kanepi.ee koolid
Aime Paabo raamatupidaja 56874888   aime.paabo@kanepi.ee

valitsus, volikogu

hooldekodud

Eda Tarend haridus- ja noorsootöö spetsialist   5228264 eda.tarend@kanepi.ee  
Kadri Kaska maaspetsialist  7976315 56985589 kadri.kaska@kanepi.ee  
Peep Potter ehitusspetsialist   55605720 peep.potter@kanepi.ee  
Urmas Kolina keskkonnaspetsialist    53014438 urmas.kolina@kanepi.ee Viibib puhkusel 27.06-08.07
Kerli Koor kultuuri ja avalike suhete nõunik   5537576 kerli.koor@kanepi.ee  
Terje Lihtsa

sotsiaalnõunik

lastekaitse spetsialist

  59151304 terje.lihtsa@kanepi.ee

lastekaitse spetsialist

Tiia Urm sotsiaaltöö spetsialist 7976316 58547751 tiia.urm@kanepi.ee

Viibib puhkusel  

27.06-15.07

endine Kanepi vald

Riina Marran sotsiaaltöö spetsialist 7998477   riina.marran@kanepi.ee

endine Valgjärve vald

Küllike Kaldoja sotsiaaltöö spetsialist   5034413 kyllike.kaldoja@kanepi.ee endine Kõlleste vald
Diana Patrael koduhoolduse spetsialist    5515072 diana@kanepi.ee  
Helju Küppar koduhoolduse spetsialist   55676632    
Maanus Hass IT spetsialist     maanus@kaneti.ee  
Jüri Härtsmann spordispetsialist   53082992  jyri@kanepi.ee

 

Vastuvõtuajad

Kanepi vallamajas
E 09.00-13.00
K 13.30-16.30

 

Saverna teenusekeskuses (Valgjärve Vallavalitsuse endistes ruumides) võtavad kodanikke vastu: tööpäeviti kl 8.00-16.00 sotsiaaltöö spetsialist Riina Marran (tel 799 8477)

Krootuse teenusekeskuses (Kõlleste Vallavalitsuse endistes ruumides) võtavad kodanikke vastu: tööpäeviti kl 8.00-16.00 sotsiaaltöö spetsialist Küllike Kaldoja (tel 5034413)

Vastuvõtuaja väliselt teenindatakse kodanikke eelneval kokkuleppel