Kontakt

Üldandmed
Telefon: 797 6319
E-post: vald@kanepi.ee
Postiaadress: Turu põik 1, Kanepi alevik, 63101 Põlvamaa
Registrikood: 77000186
Arvelduskonto: EE152200001120263205

Tööaeg 

E,T, K,N     8.00 – 16.30
R                8.00 – 14.00

 

Nimi Amet ja ametijuhend Telefon GSM E-post Märkused
Mikk Järv vallavanem   5170306

mikk.jarv@kanepi.ee

 

Eda Tarend haridus- ja noorsootöö spetsialist   5228264 eda.tarend@kanepi.ee  
Kerli Koor  kultuuri ja avalike suhete spetsialist   5537576 kerli.koor@kanepi.ee  
Marion Kull spordispetsialist   53544927 marion.kull@kanepi.ee  
              Kantselei
Katrin Slungin

vallasekretär

7976311 58454159 katrin.slungin@kanepi.ee  
Ly Vätson dokumendihaldusspetsialist      7976319   ly.vatson@kanepi.ee  
Maanus Hass IT spetsialist     maanus13@gmail.com  
Riina Hass koristaja        
              Majandusosakond
Rain Sangernebo majandusosakonna juhataja 7976317 503 8082 rain.sangernebo@kanepi.ee  
  arendusspetsialist        
Mari Mandel-Madise majandusspetsialist 7976312 53335770 mari.mandel-madise@kanepi.ee

Viibib puhkusel 25.06-05.07.2024

Peep Potter ehitusspetsialist   55605720 peep.potter@kanepi.ee  
Urmas Kolina keskkonnaspetsialist   53014438 urmas.kolina@kanepi.ee Viibib puhkusel 25.06-12.07
              Finantsosakond
Kaida Vool finantsosakonna juhataja 7976323   kaida.vool@kanepi.ee Viibib puhkusel 17.06-21.06
Anu Anepaio finantsspetsialist 7976313   anu.anepaio@kanepi.ee

kultuuriasutused,

lasteaiad

Liia Tina finantsspetsialist 7976314   liia.tina@kanepi.ee

koolid

Aime Paabo

raamatupidaja 56874888   aime.paabo@kanepi.ee

valitsus, volikogu

hooldekodud

               Sotsiaalosakond
Terje Lihtsa

sotsiaalosakonna juhataja

  59151304 terje.lihtsa@kanepi.ee Viibib puhkusel 25.06-28.06
Külli Oja laste heaolu spetsialist   53034961 kylli.oja@kanepi.ee Viibib puhkusel 17.06-21.06
Kristin Soo laste ja noorte heaolu spetsialist   5107425 kristin.soo@kanepi.ee  
Tiia Urm sotsiaaltöö spetsialist 7976316 58547751 tiia.urm@kanepi.ee

endine Kanepi vald

Riina Marran sotsiaaltöö spetsialist   53851582 riina.marran@kanepi.ee

endine Valgjärve vald

Küllike Kaldoja koduhoolduse spetsialist   5034413 kyllike.kaldoja@kanepi.ee

endine Kõlleste vald

Kadi Nigol koduhoolduse spetsialist    5515072 kadi.nigol@kanepi.ee  
Helju Küppar koduhoolduse spetsialist   55676632    

 

Vastuvõtuajad

Kanepi vallamajas
E 09.00-13.00
K 13.30-16.30

 

Saverna teenusekeskuses (Valgjärve Vallavalitsuse endistes ruumides) võtab kodanikke vastu esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval kl 8.00-16.30 sotsiaaltöö spetsialist Riina Marran (tel 799 8477)

Krootuse teenusekeskuses (Kõlleste Vallavalitsuse endistes ruumides) võtab kodanikke vastu kolmapäeval kl 8.00-16.30 ja reedel kl 8.00-14.00 sotsiaaltöö spetsialist Riina Marran (tel 799 8477)

Vastuvõtuaja väliselt teenindatakse kodanikke eelneval kokkuleppel